• : 0266 606 01 61
Kendi Online Alışveriş Dükkanınızı Açabileceğiniz Siteler
img
Genel

Kendi Online Alışveriş Dükkanınızı Açabileceğiniz Siteler

Kendi Online Alışveriş Dükkanınızı Açabileceğiniz Siteler

 

            İnternetin toplum içerisinde çok hızlı bir şekilde yayılması ile beraber insanların alış veriş alışkanlıkları değişmiştir. İnsanlar artık fiziki mağazalar dışında internet üzerinden de alış veriş yapmaya başlamıştır. Daha sonrasında insanlar kendileri, çeşitli alış veriş sitelerinde ürünleri listeleyerek ürünlerini satmaya başlamıştır. Hepsi burada, sanal pazar, gitti gidiyor ve n11 gibi siteler insanlara sanal alış veriş dükkânları açarak ürünlerini satmaları fırsatını vermiştir. Ancak bu sitelerde dükkân açmanın çeşitli şartları bulunmaktadır. Özellikle n11 sitesinde ürünlerinizi satmak istiyorsanız bir vergi levhasına sahip olmanız gerekiyor. Bu gibi prosedürler ile uğraşmak istemiyor, şirket kurmak sizlere zor geliyorsa aşağıda yer alan sistemleri düşünebilirsiniz.

 

 İnternetin Getirdiği Ürün Satış Alternatifleri

           

            Şimdi ise ürünleri satmak cep telefonları ile daha da kolaylaşmıştır. Artık her kişinin en az bir akıllı telefonu bulunmaktadır. Uygulama merkezine girerek ürün satış yapma imkânı veren uygulamaları telefonlarına indirerek satış yapmaya başlayabilirler.

 

 Fotoğraf Çek Ürünü Listele Ve Satışa Başla

 

            Uygulama merkezinden kolaylıkla indirilebilen uygulamalardan biri let go aplikasyonudur. Televizyonlarda sık sık reklamı çıkan bu uygulama ile çok kolay bir şekilde elinizde bulunan ikinci el her çeşit ürünü satabilirsiniz.

 

            Bir diğer uygulama ise moda cruz. Bu uygulama daha çok kadınların kıyafetlerini satmasına imkân vermektedir. Satmak istediğiniz ürünün fotoğrafını çekerek satış işlemine başlayabilirsiniz. Elinizde bulunan fakat kullanılmayan, evde duran çanta, saat, kıyafet, ayakkabı gibi ürünleri çok kolay bir şekilde satışını yapabilirsiniz.

 

            Bir başka uygulama ise dolap uygulamasıdır. Bu uygulama ile giyim, çanta, ayakkabı ve aksesuar kategorilerinde ürünlerinizi listeye bilirsiniz. Görüldüğü gibi online alışveriş sektöründe sizlerin kullanabileceği çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Bu sitelerin en önemli özelliği herhangi bir komisyon vermeden ürünlerinizi listeleyerek çok hızlı bir şekilde, binlerce alıcıya çok kısa sürede ulaşabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir

 • img

  İnternetin Yol Açabileceği 10 Hastalık

  Genel
  Haberi İncele
 • img

  İnternetten Güvenli Alışveriş Yapmanın Yöntemleri

  Genel
  Haberi İncele
 • img

  Kendi Online Alışveriş Dükkanınızı Açabileceğiniz Siteler

  Genel
  Haberi İncele

Etiketler